KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12257069
nr 1225 7069
Christel Jönsson
(f. 1959), Sverige
Oljemålning, Simmerskor, signerad. Olja på duk, 20x20 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2018
kl 18:16:31
13/12 14:42:42
500 kr
17/12 17:31:11
Christel Jönsson
Läs mer om Christel Jönsson